Blog > Komentarze do wpisu
21.11.06 niesamowite 20 minut "Szabel"

TK/inf. własna /21.11.2006 07:35
Ryan Miller i Martin St. Louis
Niesamowitym wyczynem popisali się hokeiści Buffalo Sabres w drugiej tercji meczu ligi NHL z Tampa Bay Lightning. Zawodnicy tej drużyny strzelili aż siedem goli.

Pierwsza tercja zakończyła się wygraną 1:0 Tampa Bay, jednak drugie 20 minut to był prawdziwy popis "Szabel".

Hokeiści Florida Panthers zakończyli serię czterech kolejnych zwycięstw Boston Bruins, wygrywając na wyjeździe 3:2. Była to dopiero druga wygrana "Panter" na wyjeździe w tym sezonie.

Piątej porażki z rzędu przed własną publicznością doznali zawodnicy Philadelphia Flyers, przegrywając 3:5 z Pittsburgh Penguins.

Colorado Avalanche dwa razy obejmowali prowadzenie w wyjazdowym spotkaniu z Dallas Stars ostatecznie jednak zjechali z lodowiska pokonani 4:5.

"Huśtawka nastrojów była taka jak w jeździe po górach - mówił Milan Hejduk, który zdobył jednego gola dla pokonanych. - Nasz bramkarz wychodził wiele razy z trudnych sytuacji, ale w ostatnich minutach rywale byli lepsi."

Czwartego i piątego gola dla Dallas Stars zdobyli Eric Lindros (52) i Antti Miettinen (54).

Hokeiści Nashville Predators po raz trzeci w ciągu sześciu dni przystąpili do meczu z Columbus Blue Jackets i tym razem odnieśli zwycięstwo 3:1. Bramkarz Tomas Vokoun stracił jedynego gola na piętnaście sekund przed końcem spotkania.

"Czyste konto w meczu cieszy, ale nie jest to główny cel w meczu. Najważniejsze było zwycięstwo" - powiedział. W tym spotkaniu obronił 23 strzały.