Blog > Komentarze do wpisu
12.11.06 200 sekund Briere

TK/inf. własna /12.11.2006 08:59
Daniel Briere (z prawej)
Czwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli hokeiści Toronto Maple Leafs w lidze NHL, wygrywając przed własną publicznością 5:1 z Montreal Canadiens. Jednym z bohaterów spotkania był Bryan McCabe, który strzelił dwa gole, a przy kolejnym asystował.

W drugiej tercji lodowisko musiał opuścić zawodnik Toronto Michael Peca. Został on trafiony krążkiem w twarz. Po opatrzeniu przez lekarzy nie powrócił już do gry.

Kolejne zwycięstwo odnieśli hokeiści Buffalo Sabres. "Szable" wygrały na wyjeździe z Philadelphią Flyers 5:4, chociaż na 179 sekund przed końcem regularnego czasu gry przegrywały 3:4. Wówczas do bramki "Lotników" trafił Daniel Briere. Ten sam zawodnik w 21. sekundzie dogrywki ustalił wynik meczu na 5:4 dla Buffalo.

Piątej porażki z rzędu doznało Pittsburgh Penguins. "Pingwiny" musiały uznać wyższość mistrzów NHL - Carolina Hurricanes, przegrywając 2:6.

Nashville Predators pokonało zaledwie 1:0 Colorando Avalanche. W meczu tym czwarty shutout w karierze zanotował bramkarz "Predatorów" Chris Mason.