NHL sezon 2006 2007, copyrights by Onet.pl i PAP S.A.
Blog > Komentarze do wpisu
06.11.06 Sabres lepsi od Rangersów

PAP 10:00

Buffalo Sabres pokonali w Nowym Jorku hokeistów Rangers, w dogrywce, 4:3 i umocnili się na czele tabeli Northeast Division. To było ich 12. zwycięstwo w sezonie dające nie tylko fotel lidera w grupie, ale także przodownictwo w rankingu ligi NHL.

Sabres bowiem powiększyli swój dorobek do 25 punktów, a o jeden punkt mniej mają Anaheim Ducks, natomiast o dwa - Atlanta Trashers.

Bohaterem dnia był Daniel Briere, który dla drużyny gości uzyskał dwie bramki, w tym decydującą po upływie trzech minut i 47 sekund dogrywki.

Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był ich kapitan Jaromir Jagr. Czech zdobył jedną bramkę, asystował przy dwóch i nadal przewodzi stawce najskuteczniejszych zawodników ligi mając 23 punktów, za pięć bramek i 18 asyst.

Jagr nie dograł do końca niedzielnego meczu w Madison Square Garden w obecności kompletu, 18 200 widzów, bowiem dogrywce odnowiła mu się kontuzja lewej ręki.