Blog > Komentarze do wpisu
16.10.06 Piąta wygrana "Gwiazd"
NHL: Piąta wygrana "Gwiazd"
DB/PAP /16.10.2006 06:21
Drużyna Dallas Stars odniosła piąte zwycięstwo w obecnym sezonie hokejowej ligi NHL i obok Minnesoty Wild i Buffalo Sabres pozostaje niepokonana. W niedzielę "Gwiazdy" wygrały na wyjeździe po serii rzutów karnych z Anaheim Ducks 4:3.

Goście po trzech golach w drugiej tercji prowadzili 3:1, ale w ostatniej części gry "Kaczory" po strzałach Scotta Niedermayera i Andy'ego McDonalda zdołali wyrównać. Ostatnia bramka padła na 19 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry.

Dogrywka nie przyniosła zmiany wyniku, a rzuty karne skutecznie egzekwowali gracze Stars Rosjanin Sergiej Zubow i Fin Jussi Jokinen.

36-letni Mike Modano (Dalllas) zanotował 700. asystę w karierze. Jeżeli jego zespół pokona we wtorek San Jose Sharks to wyrówna najlepsze w historii osiągnięcie sześciu kolejnych wygranych na początku sezonu, co miało miejsce w dziesięć lat temu.